Zpět na články

Věnujte své pleti pár minut ráno i večer!

Klíčem ke zdravé pleti je pravidelná a konzistentní péče. Nemusíte jí věnovat hodiny času, pokud budete dodržovat několik základních kroků, zvládnete to během pár minut.

Krásná a zdravá pleť vyžaduje pravidelnou hydrataci a přísun výživných látek. Díky správné kombinaci pečujících produktů dochází ke znásobení účinnosti produktů a výsledný efekt je tak mnohem více znatelný.

Rutinu péče o pleť začněte jejím důkladným čištěním. Večer, po celém dni pleť odličte odličovacím mlékem, které ji zbaví make-upu a povrchových nečistot. Na závěr ji dočistěte tonikem nebo čistícím gelem v případě mastné pleti. Při ranní očistě vyměňte odličovací mléko a pleťové tonikum za micelární vodu, která péči zjednoduší, ale stejně dobře pleť připraví na pěstící péči.

Dále je na řadě hydratační a vyživující péče. Díky tomu, že je pleť důkladně vyčištěna, dochází ke vstřebávání maxima aktivních látek, a to buď v průběhu dne, nebo noci. Při výběru hydratační a vyživující péče myslete nejen na typ pleti, ale také na současné roční období. Na léto se obecně hodí lehčí krémy, kdežto na zimu potřebuje pleť více hydratace, a proto sáhněte po hutnější konzistenci. Zvláštní pozornost je nutno věnovat nejcitlivější partii obličeje – očnímu okolí. Při použití krému ho kolem očí jemně vklepejte prsty a nechte vstřebat.

„Při použití krému ho kolem očí jemně vklepejte prsty a nechte vstřebat.“

Základní rutina péče o pleť vám nezabere více než 15 minut času denně a věřte, že tato chvilka je k nezaplacení! Díky ní bude vaše pleť prozářená a zdravá.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Test pro Vaší pleť

Udělejte si krátky test a zjistíte, které
produkty jsou pro Vás nejvhodnější

spustit test

Mixa radí

Podívejte se na naši on-line poradnu a najděte odpověď na váš problém.
nechat si poradit
Podívejte se na náš Instagram
zobrazit Instagram
Kosmetiku značky Mixa zakoupíte ve vybraných prodejnách