Mixa.
Odborník na citlivou pleť

Naším posláním je dopřát vaší pleti tu nejúčinnější péči beze strachu z podráždění nebo alergické reakce. Pečující přípravky Mixa byly vyvinuty s pomocí lékařů tak, aby splňovaly i ty nejpřísnější požadavky na složení výrobků určených pro citlivou pleť.

Šetrné pro děti

Šetrné pro děti

Mixa se na péči o dětskou pleť specializuje již téměř sto let a vybudovala na ni svou expertizu. Díky jemnému, ale účinnému složení výrobků Mixa Baby, které byly vyvinuty ve spolupráci s lékaři a testovány předními francouzskými dermatology, tyto produkty Mixa šetrně čistí, hydratují a pečují o jemnou dětskou pokožku.

Správná volba
pro citlivou pokožku

Francouzská značka Mixa si vybudovala své jméno díky mnoha výzkumům a dlouholetým zkušenostem s péčí o citlivou pokožku. Všechny naše přípravky jsou hypoalergenní, neobsahují parabeny, nebo další potenciálně dráždivé složky.

Produkty
Náš příběh

Náš příběh

Citlivá pleť a farmacie

Mixa, odborník na citlivou pleť, vznikla ve francouzské lékárně v roce 1924. Zpočátku byla specialista na křehkou dětskou pokožku, ale baby kosmetika se postupně rozšířila o nabídku vysoce účinných produktů pro všechny potřeby citlivé pleti obličeje a těla.

Podívejte se na náš Instagram
zobrazit Instagram
Kosmetiku značky Mixa zakoupíte ve vybraných prodejnách