Vysušení a hrubost

Extrémně suchá pleť se sklony k hrubosti, drsná na dotek, tendence k tvorbě šupinek.

anonymní uživatel , 36 let

Dobrý den paní doktorko, ráda bych se zeptala na přípravky pro ošetření starší pleti. Děkuji

Božena Grünwaldová
Božena Grünwaldová

Dobrý deń, na trhu je zatiaľ v ČR aj SR zatiaľ iba krém proti vráskam 45+.

anonymní uživatel , 55 let

Dobrý den, je mi 55 let a mám vzhledem k věku už sušší pokožku na obličeji a krku. Co byste mi doporučila a v případe vícero přípravků i pořadí aplikace . Prosím o typ na denní a noční krém. Děkuji.

Božena Grünwaldová
Božena Grünwaldová

Dobrý deň, počas zimného obdobia pokožka na tvári veľmi trpí,často býva presušená,podráždená a vtedy svrbí.Preto je nutné šetrené čistenie pleti /micelárna voda na citlivú a suchú pleť / ráno aj večer. Pre dennú aj večernú starostlivosť by som v zimnom období zvolila krém proti vráskam 45+, ak by pokožka bola veľmi presušená na noc by som odporúčala výživný krém s olejom prvosienky.

anonymní uživatel , 28 let

Dobrý den, je mi 36 let, se sklony k vráskám čelo, kořen nosu a hlavně kolem očí. Má pokožka je sušší až citlivá, nos v zimě do červena. Prosím, o doporučení krémů hlavně oční, denní i noční nyní na zimu. Nyní již používám micelární vodu proti vysušování a jsem spokojena. Děkuji mockrát za brzkou odpověď...

Božena Grünwaldová
Božena Grünwaldová

Dobrý deń, vhodné použitie krému proti vráskam 30+ ráno aj večer.Ak je pokožka veľmi presušená vhodné použitie krému Oil-Based Rich Nutrition cream.

Podívejte se na náš Instagram
zobrazit Instagram
Kosmetiku značky Mixa zakoupíte ve vybraných prodejnách