Zpátky na články

Regenerujte pokožku během spánku

21.11.2019

S Hyalurogel nočním krémem od Mixa neuděláte chybu

V průběhu nočního odpočinku, tedy ideálně spánku, se regeneruje celý náš organizmus, tedy i pleť. Úkolem nočních krémů je přispět právě k regeneraci pleti dodáním složek, které tento proces výrazně urychlí a potažmo zlepší.

Zjednodušeně řečeno, noční krémy dodávají pleti jednak potřebnou hydrataci, ale také výživu a péči. Právě péče by měla být speciálně cílena na pokožku podle jejího typu a podle toho bychom ji také měli vybírat. Jiné aktivní látky volíme při pleti normální, smíšené, nebo třeba lehce stárnoucí či dokonce citlivé.

Právě pro citlivou pleť, navíc silně dehydratovanou a unavenou, je určena novinka od značky Mixa, odborníka na citlivou pleť – Hyalurogel noční krém.

Tato péče má krásně krémovou texturu – ta vytváří na pleti ochrannou vrstvu, díky které proniká během noci do všech jejích vrstev a pomáhá regenerovat kožní bariéru oslabenou během dne. Takto ošetřená pleť tak vypadá po celé noci jako nová, a to dokonce i po krátkém spánku.

Krém Hyalurogel je založen na kombinaci Iničkového oleje, kyseliny hyaluronové a sedmiprocentního glycerinu. Lničkový olej pomáhá pleť zklidnit, kyselina hyaluronová je přirozenou součástí pleti a dokáže na sebe vázat množství vody odpovídající až 1000násobku své hmotnosti, čímž významně přispívá k celkové hydrataci. Složení této noční péče obsahuje také 7% glycerin, jež nejenže zvláčňuje povrch pokožky, ale také zlepšuje její celkový vzhled.

Od denních krémů se noční péče odlišuje většinou hutnější texturou a také lehce rozdílným složením, bez obsahu SPF. Ani denní krém pleti v noci neublíží, lepší službu jí však určitě prokážeme aplikací přímo krému nočního. Noční krémy vždy aplikujeme na důkladně očištěnou pleť, zbavenou jak veškerého make-upu, tak i za den nakumulovaných nečistot. Pleť nám v konečném důsledku poděkuje.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

5 tipů, jak bojovat se spánkovým deficitem po narození dítěte

Jak správně hydratovat pleť

HYDRATACE A VÝŽIVA

Blahodárná síla spánku

Podívejte se na náš Instagram

zobrazit Instagram

Kosmetiku značky Mixa zakoupíte ve vybraných prodejnách