Mixa.
Odborník na citlivou pleť

Naším posláním je dopřát vaší pleti tu nejúčinnější péči beze strachu z podráždění nebo alergické reakce. Pečující přípravky Mixa byly vyvinuty s pomocí lékařů tak, aby splňovaly i ty nejpřísnější požadavky na složení výrobků určených pro citlivou pleť.

Šetrné pro děti

Šetrné pro děti

Mixa se na péči o dětskou pleť specializuje již téměř sto let a vybudovala na ni svou expertizu. Díky jemnému, ale účinnému složení výrobků Mixa Baby, které byly vyvinuty ve spolupráci s lékaři a testovány předními francouzskými dermatology, tyto produkty Mixa šetrně čistí, hydratují a pečují o jemnou dětskou pokožku.

Správná volba
pro citlivou pokožku

Francouzská značka Mixa si vybudovala své jméno díky mnoha výzkumům a dlouholetým zkušenostem s péčí o citlivou pokožku. Všechny naše přípravky jsou hypoalergenní, neobsahují parabeny, nebo další potenciálně dráždivé složky.

Produkty
Náš příběh

Náš příběh

Citlivá pleť a farmacie

Mixa, odborník na citlivou pleť, vznikla ve francouzské lékárně v roce 1924. Zpočátku byla specialista na křehkou dětskou pokožku, ale baby kosmetika se postupně rozšířila o nabídku vysoce účinných produktů pro všechny potřeby citlivé pleti obličeje a těla.

Gabriela Lašková

Nová tvář značky Mixa, odborníka na citlivou pleť

Propojení osobnosti Gabriely a značky Mixa není bezpochyby náhodné. Spojuje je nejen láska ke kosmetice, ale také společný cíl, kterým je poskytnutí účinné a bezpečné péče celé rodině.

Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, se již na gymnáziu začala věnovat modelingu, a procestovala tak značnou část světa. Do povědomí široké veřejnosti se dostala v roce 2013, kdy získala titul Česká miss a Českou republiku následně reprezentovala také na mezinárodní soutěži krásy Miss Universe. Díky své oblíbenosti a profesionalitě se o rok později stala moderátorkou hlavních televizních novin, kde ji můžete vídat pravidelně ve večerních hodinách.

Pokud se zeptáte Gábiny, jak by samu sebe představila, odpoví nejspíš, že zastává hned několik rolí. Televizní hlasatelka, moderátorka, modelka, ale především milující maminka a manželka. Označuje se za pozitivně smýšlející a kreativní.

Gabriela
Gabriela

V dubnu loňského roku přivedla Gabriela na svět prvního syna Benedikta, který zanedlouho oslaví své první narozeniny. Jejich společnou cestu životem můžete sledovat na Instagramu (@gabrielalaskovaofficial), kde maminka Bena sdílí kromě roztomilých momentek také každodenní události.

V roce 2019 se Gabriela oficiálně stává novou tváří značky Mixa, odborníka na citlivou pleť. Jak sama prozrazuje: „Spolupráce přišla jako vyústění přirozeného sledu životních událostí. Od narození syna jsem začala ještě více vnímat, jak důležitý je výběr správné pečující kosmetiky tak, aby byla účinná, ale zároveň tím nejlepším pro celou mou rodinu.“

Podívejte se na náš Instagram
zobrazit Instagram
Kosmetiku značky Mixa zakoupíte ve vybraných prodejnách